BRÝLOVÉ ČOČKYVýběr vhodných brýlových čoček se odvíjí od druhu a výše refrakční vady a také typu obruby, do které jsou čočky vsazeny. K základním pravidlům patří - čím je vyšší refrakční vada, tím je vhodnější volit čočky s menší tloušťkou a váhou. Dalším kritériem při výběru čoček je způsob používání brýlí. Jiné požadavky bude mít řidič, sportovec, nebo úředník. Kombinací a možností je mnoho. Víme, že zvolit ty správné čočky právě pro Vás není jednoduché, proto jsme připraveni poradit Vám a společně s Vámi zvolit to nejlepší řešení.


Švýcarské brýlové čočky Swiss+ Optic splňují nejvyšší požadavky na kvalitu za použití nejmodernějších výrobních technik. Cílem této značky je splnit požadavky našich trhů a zákazníků  a zůstat o krok napřed.

Optika Čivice je ryze česká firma, která na trhu působí od roku 2002. Je dynamicky se rozvíjející se společností, která si rychle získala a stále upevňuje kredit jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů brýlové optiky v České republice.


SHAMIR preferuje nadstandardní nabídku značkových dioptrických brýlových čoček, která splní přání i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Společnost Essilor se věnuje intenzivnímu výzkumu a uvádění nových technologií do praktického života. Snaží se vyrábět nejkrásnější, nekomfortnější a nejpohodlnější brýlové čočky na světě. Společnost Essilor je iniciátorem technologického pokroku v oboru oční optiky. 


Výroba brýlových čoček - OPTIKA ČIVICE

TYPY BRÝLOVÝCH ČOČEK

MULTIFOKÁLNÍ BRÝLOVÉ ČOČKY

Jsou určeny pro vidění na všechny vzdálenosti. Rovněž jsou nabízeny jak plastové, tak minerální a navíc i v polykarbonátovém provedení. Na těchto sklech není patrný žádný přechod, tudíž mají estetičtější vzhled nežli bifokální skla. Dioptrický přechod je plynulý a zaručuje ostrý obraz na všechny vzdálenosti.

KANCELÁŘSKÉ BRÝLOVÉ ČOČKY

Jedná se o interiérové brýlové čočky se širokým zorným polem do blízka a na střední vzdálenost s pracovním rozsahem od 30 cm do 1,5 m. Jsou určeny pro práci v kanceláři, u pracovního stolu, pro muzikanty, lékaře, a další profese trávící většinu času v interiéru. Tyto čočky nejsou určeny pro korekci na dálku.

SAMOZABARVOVACÍ BRÝLOVÉ ČOČKY

Nejmodernější variantou samozabarvovacích plastových čoček jsou čočky Transitions. V interiéru jsou vyjímečně čiré se zbytkovým zabarvením maximálně 5%, na slunci dosahují zabarvení jako sluneční brýle kategorie 3, což znamená intenzitu zabarvení 85 %. Čočky rychle reagují a přizpůsobují se změnám světelných podmínek. Vždy propustí právě takové množství světla, které Vám umožní komfortní vidění, díky kterému si ani neuvědomíte, že nosíte brýle.

EYEDRIVE


Eyedrive je komplení řada brýlových čoček pro každodenní použití, navržená speciálně pro řízení automobilu přes den i v noci bez ohledu na počasí. Mezi obrovské výhoty těchto čoček patří především méně oslňujících odlesků od protijedoucích vozidel, ostrý obraz bez ohledu na počasí a široké zorné pole.


BLUEZERO


Blue Zero™ je speciální materiál se zabudovanou ochranou před hrozbou škodlivého působení umělého osvětlení. Modré světlo je přítomno v každodenním životě z TV, PC obrazovek, smartphonů, tabletů a jiných moderních zařízení. Blue Zero absorbuje HEV (High Energy Visible Light) neboli modré světlo, při zachování komfortní průhlednosti brýlové čočky.

POVRCHOVÉ ÚPRAVY

ANTIREFLEX

Antireflexní vrstva zabraňuje zrcadlení na povrchu brýlových čoček, čímž umožňuje ostřejší vidění bez větší námahy Vašich očí. Zvyšuje tedy propustnost viditelného světla na 99,5 %. Úprava se doporučuje k umělému osvětlení, zářivkám, k počítači, k dívání na televize a hlavně také pro řidiče.

HYDROFÓBNÍ ÚPRAVA

Tato povrchová úprava zvyšuje odolnost brýlových čoček proti mastnotám a jiným nečistotám. Čočky s hydrofóbní úpravou se méně špiní a lépe čistí. Svými hydrofobními účinky snižuje tato úprava riziko poškrábání při vlastním čištění.

ÚTĚRKY ANTI-FOG

Tyto útěrky zajišťují pohodlný a účinný způsob jak předejít zamlžování z důvodu změny teplot či vysoké vlhkosti. Čočky přetírejte útěrkou po celé ploše po dobu 10 sekund. Pro opakované použití uchovejte útěrku v uzavřeném obalu.