SLUNEČNÍ BRÝLESluneční brýle mají kromě estetické funkce také funkci chránit zrak před škodlivým UV zářením. UV záření může způsobit zánět spojivek a zánět rohovky. Toto poškození může až nevratné.

Důležitost chránit zrak před škodlivým UV zářením je dnes už každému zřejmá. Na našich prodejnách nabízíme především polarizační sluneční brýle.  Zajišťují 100% ochranu před přímým zářením slunce a jeho odrazy. Jsou vysoce kvalitní a při jejich výrobě se využívají nejmodernější technologie z oblasti optiky. Zabraňují únavě a vysychání očí.

Pro ty, kteří hledají dioptrické a zároveň sluneční brýle nabízíme jako řešení brýle se slunečním, polarizačním klipem nebo kvalitní sluneční brýle na zábrus tmavých čoček. Pro aktivní, sportovně založené klienty máme variantu sportovních brýlí s vložkou na zábrus dioptrických čoček.

TYPY SLUNEČNÍCH BRÝLÍ

POLARIZAČNÍ

Polarizační čočky odstraňují nepříjemné odlesky od vodorovných ploch, jako je mokrá vozovka, palubní deska automobilu a podobně. Sluneční polarizační brýle tak zabraňují nežádoucímu a nebezpečnému oslnění a jsou proto vhodné také jako sluneční brýle pro řidiče.

DIOPTRICKÉ

Nabízíme celou řadu slunečních brýlí, do který je možno vsadit zabarvená dioptrická skla. Jedná se o komfortní a estetickou variantu ochrany proti škodlivému UV záření.

SPORTOVNÍ

Sportovní sluneční brýle ochrání Vaše oči při outdoorových aktivitách. V nabídce jsou také sluneční brýle s jednoduše vložitelnou dioptrickou vložkou.