DIOPTRICKÉ BRÝLEDioptrické brýle slouží jako pomůcka ke korekci zraku. V současné době nejsou však brýle jen nutností, ale především módním doplňkem, který je součástí naší osobnosti.

Zájmem naší optiky je uspokojit každého zákazníka od toho méně náročného, hledajícího "levné,ale hezké a funkční" až po náročného klienta, který upřednostňuje kvalitu, originalitu a nápaditost. Sortiment je doplněn řadou značkových brýlí např. Hugo Boss, Calvin Klein, Diesel, Mango, Vogue, Converse a další. V naší nabídce najdete brýle plastové, celokovové, vázané brýle na silon i brýle vrtané. Prohlédnout a poznat náš sortiment můžete nejen na našich prodejnách ale i na stránkách našich hlavních dodavatelů: ambg a MI. OPTICS

MATERIÁLY BRÝLÍ

Materiály pro výrobu obrub se vlivem času a rozvoje mění a vyvíjí. Od přírodních materiálů, které se používaly na počátku výroby brýlí, ke kovu a k plastu. Některé přírodní materiály se opět začaly využívat a jsou považovány za modní trend.

PLAST

Jsou vyráběny buď vstřikováním materiálu do forem nebo jeho frézováním. Dnešní svět přináší velkou rozmanitost plastových obrub a velkou barevnou škálu.

KOV

Mezi kovové materiály patří především slitiny  železa, mědi, niklu, stříbra a zlata. Tyto slitiny mají potřebné mechanické vlastnosti a jsou opatřeny vrstvou ušlechtilých kovů, které zaručují chemickou odolnost materiálu a požadovaný vzhled.

OSTATNÍ

Titan, jako materiál na výrobu brýlových obrub má velkou výhodu, že je antialergický.  Jedná se o prémiový materiál s komfortní lehkostí a flexibilitou a v různých slitinách se výrobci snaží vylepšit jeho pružnost.